Wieczór panieński i kawalerski

 

Paniom proponujemy profesjonalną Sesję zdjęciową w formie reportażu na wieczór panieński.

Sesję zdjęciowa z pełnym wizażem, fryzurą i dobrana odpowiednio stylizacją.

Do wyboru: studio fotograficzne, wnętrze, plener.

Zapewniamy: muzykę, akcesoria do zdjęć jak i na przyjęcie ( kieliszki, sztuczce, talerze itp.) Możliwość przyniesienia na sesję alkoholu, upominków, żywności.

Profesjonalna i fachowa opieka catering'owa. Zamówienia przyjmowane sa z wyprzedzeniem 7-10 dni przed planowana sesja zdjęciowa.

Podarowana sesja zdjęciowa w formie prezentu może okazać się wspaniałym upominkiem dla bliskiej Ci osoby.

Dodatkowe warianty: foto ksiażka, album z odbitkami, odbitka w antyramie, wydruki wielkoformatowe, zapis zdjęć na pny w formie karty bankomatowej i inne.

 Dla Panów organizujemy wieczory kawalerskie.  

Zorganizuj sobie i swoim kolegom profesjonalna sesję zdjęciowa z udziałem modelki.

Spraw sobie i bliskim wspaniała pamiatkę i przeżycie na całe życie. 

Zapewniamy: studio fotograficzne,  godzinna sesję zdjęciowa z udziałem modelki, przygotowanie modelki do pracy tzn. makijaż, fryzurę, stylizację ( ubiór ), zbudowanie scenografii i ustawienie oświetlenia na planie zdjęciowym.

Zakres pozowania modelki: portret, glamour, beauty, fashion, bielizna, kostium kapielowy.

Możliwość korzystania z wypożyczalni ubrań i przywiezienia na plan zdjęciowy napoi, żywności, alkoholu. ( opis co przy wieczorach panieńskich ).

Powstały materiał z sesji zdjęciowej pozostaje własnościa uczestników, ale wyłacznie może być wykorzystywany celach niekomercyjnych. Jakakolwiek dalsza sprzedaż jego sprzedaż musi być uzgadniana ze studiem multiarte i z pozujaca modelka. Podpisywana jest z organizatorem wieczoru umowa, która jasno określa prawa do wizerunku modelki i wykorzystywanych zdjęć.