O mnie

jestem Katarzyna… i fotografuję. Żyję fotografią i żyję z fotografii…

fotograf łódź
Fotograf Katarzyna Jarońska Multiarte

Jestem fotografem kobietą, skupiającym się na emocjach, klimacie danej sytuacji. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną oraz mamą.

  • PASJA

Fotografia to moje hobby, co pozwala mi podchodzić do niej z pasją i zaangażowaniem – ja to po prostu lubię. Od kiedy fotografuję, otaczającą rzeczywistość widzę w postaci kadrów. Fotografia otworzyła mi drzwi do świata ludzkich emocji, wzruszeń, piękna oczywistego i piękna nie zawsze widocznego na pierwszy rzut oka… Zatrzymuję w kadrze ulotne chwile, dzięki temu zostaną one z Wami już na zawsze.

  • FOTOGRAFIA

Fotografia skradła moje serce już ponad 20 lat temu. Od 2009 roku zajmuję się kadrowaniem na pełen etat. W mojej fotografii skupiam się głównie na emocjach i uczuciach. Stawiam na fotografię naturalną, nie koloryzuję rzeczywistości.
Na moich zdjęciach staram się utrwalić Waszą prawdziwą historię, szczególnie gdy realizuję sesje męsko-damskie.

Lubię tworzyć. Moja kreatywność przejawia się w przerabianiu oraz kreowaniu różnych rzeczy. Czeszę, maluję, aranżuję. Inspiracje czerpię z otaczającej mnie przestrzeni i codziennych sytuacji. W fotografię wkładam całe serce, a moje prace są odzwierciedleniem mojej duszy. Na sesjach jestem dla Was, pomagam zaprzyjaźnić się z obiektywem, daję wskazówki jak się ustawić, a w efekcie przedstawiam Wasz świat moimi oczami.

  • PRACA

Mój obszar działania to całe województwo łódzkie, Łódź, ale nie wykluczam podjęcia się zleceń w innych miastach Polski. Będę tam, gdzie mój klient. Tam gdzie będzie potrzeba zapisania Waszych wspomnień moim okiem. Nie jestem niewidoczna, gdyż lubię bliski kontakt z ludźmi, staram się jednak nie ingerować zbytnio w wydarzenia. Moim atutem jest komunikatywność, nawiążę kontakt z dzieckiem, ale także z seniorem rodu podczas rodzinnej uroczystości. Fotografia to moja praca. Do każdego zlecenia podchodzę profesjonalnie.