Sesja okolicznościowa

Zdjęcia okolicznościowe Łódź

  W życiu każdego z nas jest wiele chwil i uroczystości, które warto uwiecznić na pięknych fotografiach. Chętnie wykonam reportaż oraz sesję zdjęciową z każdej istotnej dla Was okoliczności. Czy to studio, plener lub miejsce samej uroczystości:

  • zdjęcia z Chrztu Świętego,
  • zdjęcia z Komunii Świętej,
  • urodzin,
  • sesje rodzinne,
  • fotografię pamiątkową,
  • sesje narzeczeńskie

Zdjęcia komunijne Łódź

Posiadam wieloletnie doświadczenie w sesjach pamiątkowych z okazji komunii Świętej oraz wydaje mi się, dobre podejście do dzieci. W moim studiu mieszczącym się w Łodzi cała rodzina poczuje się bardzo komfortowo, a cała sesja zdjęciowa zawsze przebiega w bardzo miłej atmosferze. Poza studiem fotograficznym wykonuję również sesje komunijne w plenerze, np. w parkach lub ogrodach botanicznych. Oczywiście miejsce na zdjęcia komunijne wybieramy wspólnie, jestem elastyczna ale mogę zawsze pomóc w wyborze.

Posiadam różne tła, rekwizyty. Po realizacji klient dostaje wstępnie wyeksportowane zdjęcia (prewki) z których wybiera ujęcia, które mają zostać w pełni obrobione.

Sesja zdjęciowa na Chrzest Łódź

Sesje zdjęciowe z okazji Chrztu Świętego to bardzo ważna pamiątka, zarówno dla rodziców, dziadków jak i samego dziecka. Jest to również dość trudny rodzaj sesji zdjęciowej do wykonania, ponieważ trudno zmusić maluszka, aby cały czas był skupiony. Dla rodziców natomiast sam dzień Chrztu Świętego jest wystarczająco stresujący. Mam na szczęście sposoby, aby wzbudzić zainteresowanie dziecka, cierpliwość oraz odpowiednie podejście do dzieci. Sesja zdjęciowa z okazji Chrztu, jak i wszystkie sesje w moim studio przebiegają w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze, tak więc rodzice jak i ich dziecko będą mogli w pełni oddać się radości płynącej z pozowania do jakże ważnych fotografii.