Do dokumentów

Zdjęcia do dokumentów Łódź

Fotograf Łódź śródmieście

Katarzyna Jarońska-Nowak

Studio Foto ul. Narutowicza 32, Parter, Łódź 90-135

Parkingi: Narutowicza 26/28 Łódź i ul. Narutowicza 27 Łódź, ul. Narutowicza 13 Łódź

Referencje i dojazd: https://goo.gl/maps/bPJJM8ZZvuo

 

Zdjęcie do dokumentów

Klient otrzymuje wersję papierową oraz wersję elektroniczną, ma możliwość wyboru ujęcia wedle własnego uznania, decydując na którym wyszedł najlepiej. Retusz w obecności klienta. Natychmiastowa realizacja 10 min. Podczas robienia zdjęć do dokumentów fotograf wykonuje kilka ujęć. Zdjęcia biometryczne zostają poddane serii zabiegów, mających na celu skorygowanie występujących niedoskonałości, podkreślenie atutów fotografii. Do Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców potrzebujesz zdjęcia paszportowego? Zapraszam Cię do mojego zakładu. Od biura paszportowego masz zaledwie pieszo 5 min. autem 2 min.

 • 4 zdjęcia z retuszem o wymiarach 3,5 cm. na 4,5 cm. 55 zł.
  8 zdjęć z z retuszem o wymiarach 3,5 cm. na 4,5 cm 59 zł.
  Pakiet zdjęć wywołanych w formie 6 zdjęć do dowodu osobistego/prawa jazdy i 2 zdjęcia do paszportu. Oszczędzasz tym sposobem robienia dwóch osobnych fotografii. Koszt pakietu 59 zł.
  4 zdjęcia z retuszem o wymiarach 4,5 cm. na 6,5 cm. ( fotografia dyplomowa) 55 zł.
  8 zdjęć z retuszem o wymiarach 4,5 cm. na 6,5 cm. ( fotografia dyplomowa )  59 zł
  Dodatkowy komplet odbitek + 10 zł.
  Bezpłatna wersja elektroniczna wysyłana na adres e-mail lub nośnik cyfrowy klienta.
 • Retusz zdjęcia – w cenie zdjęcia
 • Czas oczekiwania na fotografię 10 min.
 • Ekspresowy wydruk w cenie zdjęcia
 • Zdjęcia do dokumentów z własnych materiałów/dodruk * 25 zł.

Wykonujemy

zdjęcia do dowodu osobistego ( również online )
zdjęcia do wiz europejskich
zdjęcia wiza USA
zdjęcia wizy krajów azjatyckich
zdjęcia paszportowe ( passport )
Zdjęcia do rekrutacji Cabin Crew
zdjęcie full body casual do Emirates
Zdjęcia do rekrutacji do Linii Lotniczych
zdjęcie do karty pobytu ( pobyt czasowy lub stały, zezwolenie na pracę )
zdjęcie do prawa jazdy
zdjęcie do karty tachografów cyfrowych
zdjęcie do karty kierowcy
zdjęcie do portfela
zdjęcie do dyplomu
zdjęcie prawa wykonywania zawodu
legitymacja szkolna
identyfikator zawodowy
zdjęcie do loterii wizowej – zielona karta Green Card
dowody i paszporty dla dzieci
migawka, bilet miesięczny
zdjęcie do książeczki wojskowej, policyjnej, taxi itp.
zdjęcie do dowodu dla małych dzieci i niemowląt

Zdjęcie do dowodu/paszportu online

Klient wysyła do nas swoje zdjęcie dowodowe wykonane telefonem online. Cena zdjęć do dowodu online wynosi 40 zł. Cena zawiera wykonanie obróbkę z retuszem oraz przygotowanie zdjęcia do odpowiedniego formatu dowodowego. Gotowe zdjęcie wysyłamy na email po otrzymaniu potwierdzenia przelewu. Istnieje możliwość wysłania wydrukowanego zdjęcia pocztą polską na adres klienta – 30 zł. ( + koszt wysyłki ). Udzielam informacji pod numerem telefonu jak przygotować się do takiego zdjęcia i jak je wykonać.

Zdjęcia do rekrutacji do Linii Lotniczych

  Zrobisz wymagane zdjęcia do rekrutacji Emirates, Etihad, LOT, Qatar, Wizzair, Ryanair i EasyJet (full body casual do Emirates, rekrutacja Cabin Crew, Stewardesa, steward). Profesjonalne zdjęcia do linii lotniczych w studiu fotograficznym. Twoje zdjęcia przejdą przez profesjonalną obróbkę i będą Twoją dumą!

Zdjęcie na portale społecznościowe, social media

Zdjęcie na portale społecznościowe, social media: Facebook, linkedin, Instagram, YouTube, Pinterest, zdjęcie do portfela, Tumblr, Twitter, Qzone, Weibo, Reddit, profilowe na stronę internetową, w gablocie, zdjęcia pracowników, zdjęcie w stopce e-mail, zdjęcia do CV ( curriculum vitae ) itp. Koszt 80 zł./100zł. Wykonuję ok. 15 ujęć do wyboru. Ujęcia na miejscu (ok. 20 minut na ujęcia i wspólny wybór). Efekt pracy, gotowy do końca kolejnego dnia roboczego. Pomoc w ustawieniu przekonującej sylwetki, mimiki. Pomoc w konsultacji i wyborze właściwego ujęcia. DODATKOWE ZDJĘCIE poza pakietem 60 zł.  Zdjęcie profilowe, określona specjalizacja to koszt 100zł/150 zł. ( lekarz, prawnik, medycyna, kosmetologia, psycholog, psychiatra, pedagog, dietetyk, dziedzina sportu itp.) Również wykonuję sesje zdjęciowe i Fotografię biznesową – zdjęcia dla firm i marek osobistych to indywidualne zdjęcia biznesowe właścicieli firm, liderów organizacji oraz menedżerów. Realizuję sesje korporacyjne, zdjęcia wizerunkowe, sesje biznesowe, zdjęcie profilowe – headshot, sesje sytuacyjne, zdjęcia grupowe. Sesje zarówno w studio, w siedzibie klienta jak i w plenerze. Fotografie poddane są starannej indywidualnej obróbce. Wybór ujęć dokonuje Klient. Standardowo oferujemy też pomoc makijażysty i stylisty, którzy zadbają o wizerunek fotografowanych osób.

W zdjęciach do CV / biznesowych wykonujemy zwykle kilka – kilkadziesiąt ujęć próbnych, czasami w dwóch – trzech seriach. Z nich wybieramy z klientem najlepsze, czyli spełniające wymagania. Postać na zdjęciu do CV powinna zazwyczaj budzić sympatię i wyrażać kompetencje. Wybrane zdjęcie jest obrabiane cyfrowo. Zdjęcie w postaci cyfrowej przygotowujemy w dużej i małej rozdzielczości (duża do ew. wydruku, mała jest gotowa do zamieszczania w dokumentach CV, stronach internetowych, czy serwisach pracy.